Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: „Tegu Velykų laikas tampa atokvėpiu ir atspirties tašku“

2018 m. kovo 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis siunčia nuoširdžius sveikinimus šv. Velykų proga visiems Lietuvos žmonėms.

„Lyg iš naujo laukiamas ir kiekvienais metais atsinaujinantis pavasaris vėl dovanoja mums Velykų šventę. Šiemet Velykos – labai ankstyvos, bet saulėti rytai, kuomet pėsčiomis ir dviračiais galime pasiekti mokyklas ir darbus – jau prasideda. Tačiau prieš prasidedant vasaros malonumams ir rūpesčiams, kol terasų šurmulys dar neužtvindė aikščių, o žemdirbių technika dar nepasiekė laukų, susėskime su šeimomis prie pavasariško pietų stalo ir pasidalykime duona, svajonėmis, palaikymu ir dėkingumu, pasidžiaukime vieni kitais. Tegu Velykų laikas tampa reikalingu atokvėpiu ir atspirties tašku, kuomet galime pajausti, iš naujo patikėti ir švęsti atgimimą. Su šv. Velykomis!“ – sveikina Seimo Pirmininkas.

 

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-30 15:22
   Rūta Mensonaitė