Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario dr. S. Tumėno pranešimas: „Seimas pagerbė šviesaus atminimo Šiaulių dramos teatro primadoną Juliją Gascevičiūtę-Zmirskienę“

2018 m. balandžio 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Praėjusią savaitę valstybiniame Šiaulių dramos teatre vykusio iškilmingo Teatro dienos minėjimo metu įteiktos Lietuvos Respublikos Seimo padėkos teatro darbuotojams, o teatralams, žiūrovams ir visiems susirinkusiems Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio, Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės, Šiauliuose išrinkto Seimo nario Stasio Tumėno sveikinimus perdavė padėjėjas-sekretorius Nerijus Brazauskas.

Prieš porą dienų išėjusią anapilin šviesaus atminimo Šiaulių dramos teatro aktorę Juliją Gascevičiūtę-Zmirskienę renginio pradžioje žiūrovai pagerbė tylos minute. Saugant šeimos privatumą ir pasitarus su teatro vadovu Aurimu Žviniu, Seimo Kultūros komiteto padėką, rengtą daug anksčiau, nutarta po renginio perduoti velionės artimiesiems. Tai ir padarė teatro vadovas A. Žvinys.

Pasak Seimo nario S. Tumėno, Seimo Kultūros komiteto pagarba ir padėka skirta šviesaus atminimo aktorei už jos unikalų indėlį į Lietuvos kultūrą, teatro meną ir žmogiškųjų vertybių sklaidą. Julijos Gascevičiūtės-Zmirskienės mintys apie aktorystę, jos vietą visuomenėje ir šiandien nepraranda aktualumo. Kartu jos rodo, ką išgyvena žmogus, kuriam teatras yra didesnis už gyvenimą.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys

Stasys Tumėnas,
Mob. 8 668 42143, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-03 11:17
   Rūta Mensonaitė