Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Kubiliaus pranešimas: „Seime kuriama „Europietiškos Rusijos“ draugų grupė“

2018 m. balandžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nario Andriaus Kubiliaus iniciatyva Seime kuriama „Europietiškos Rusijos“ draugų grupė. Kreipimąsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį palaikė A. Kubilius ir dar 16 parlamentarų iš 4 frakcijų: TS-LKD, Liberalų sąjūdžio (LS), Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijų.

„Esame įsitikinę, kad Lietuvai reikia turėti ilgalaikę santykių su Rusija strategiją, neturint iliuzijų, kad artimiausiu metu, valdant V. Putinui, Rusija gali tapti neagresyvia, demokratine, pagal europietiškus standartus gyvenančia valstybe. Taip pat manome, kad Rusijos tapimas europietiška, teisine ir demokratiška valstybe yra bendras Rusijos žmonių ir viso Vakarų pasaulio (kartu ir Lietuvos) interesas, nes tik tai gali garantuoti taiką ir gerus santykius tarp kaimynų visame Europos kontinente. Kartu suvokiame, kad būtina puoselėti santykius su Rusijos pilietinės visuomenės, nepriklausomos žiniasklaidos, akademinės ir ekspertų bendruomenės nariais, taip pat padėti nuo persekiojimų į Lietuvą pabėgusiems V. Putino režimo politiniams oponentams, kurie Vilniuje įkūrė „Rusų Europos judėjimą“. Dėl visų šių priežasčių įkūrėme „Europietiškos Rusijos“ draugų grupę“, – teigė A. Kubilius.

Laikinosios Seimo narių grupės steigimui, remiantis Seimo statuto 42 straipsniu, pritarė:

A. Kubilius, G. Landsbergis, R. Juknevičienė, M. Adomėnas, L. Kasčiūnas, A. Kupčinskas, M. Majauskas, M. Navickienė, Ž. Pavilionis, I. Šimonytė, E. Zingeris, A. Armonaitė, V. Gailius, G. Steponavičius, V. Bakas, J. Bernatonis ir G. Kirkilas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Andrius Kubilius

Tel. (8 5) 239 6658

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-10 16:54
   Monika Kutkaitytė