Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas su Baltijos ir Vidurio Europos parlamentų vadovais aptars saugumo padėtį regione

2018 m. balandžio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 17 d., antradienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyksta į Bukareštą (Rumunija), kur dalyvaus B9 formato parlamentiniame viršūnių susitikime.

Šio susitikimo tema – „Nuo Varšuvos iki Briuselio – NATO Rytų flango indėlis“. Devynių Baltijos ir Vidurio Europos valstybių parlamentų vadovai aptars regioninio saugumo ir gynybos klausimus, NATO priešakinių pajėgų vaidmenį, santykius su Rytų partnerėmis, taip pat su Rusija. Susitikime bus kalbama apie bendrą gynybos ir atgrasymo poziciją, stabilumo regione kūrimą, kovą su terorizmu.

Bukarešto devintukas yra tradicinis daugiašalis formatas bendrai saugumo politikai aptarti. NATO Rytų flango valstybių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos ir Bulgarijos) dialogas buvo inicijuotas 2015 m. lapkritį Bukarešte surengtu šių šalių vadovų susitikimu.

 

Papildoma informacija:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-16 14:33
   Asta Markevičienė