Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario G. Landsbergio pranešimas: „Ministro atsisakymą atvykti į didžiausios opozicinės frakcijos posėdį vertiname kaip bėgimą nuo atsakomybės“

2018 m. balandžio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Didžiausia opozicinė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kelintą kartą bando į posėdį pakviesti žemės ūkio ministrą Bronių Markauską, tačiau ministras neranda tam laiko.

„Ministro atsisakymą atvykti į didžiausios opozicinės frakcijos posėdį vertiname kaip bėgimą nuo atsakomybės, vengiant atsakyti į klausimus, kurių pastaruoju metu susikaupė tiek dėl ministro asmeninių interesų be sutarties nuomojant žemę ir gaunant ES išmokas, tiek dėl jo veiklos, tiek dėl pertvarkos procesų, vykstančių ministerijoje, – sakė TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis. – Tokią ministro laikyseną vertiname kaip demokratinėje valstybėje veikiančių parlamentinės kontrolės principų nepaisymą“.

Ministras buvo kviečiamas atvykti  į TS-LKD posėdį – balandžio 11, 17, 19 dienomis arba kitu jam patogiu metu, tačiau visais atvejais atsisakė. Nepaisant to, ministras vis dar kviečiamas atvykti į Seimo TS-LKD frakcijos posėdį.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396514

[email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-17 10:10
   Rūta Mensonaitė