Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: palaikome Ukrainos Euro-integracinius siekius, tačiau Ukraina turi tęsti reformas ir rodyti pažangą

2018 m. balandžio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 20 d., penktadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Lietuvoje viešinčia Ukrainos vicepremjere euro ir euroatlantinei integracijai Ivana Klympuš-Tsintsadze.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Dž. Barysaitė)

Susitikime Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad Lietuva aktyviai palaiko Ukrainos suverenumo, teritorinio vientisumo bei nedalumo principus ir remia jos eurointegracinius siekius.

 Reformų sėkmė yra Ukrainos europinių ambicijų matas. Sėkmingos reformos didintų tarptautinių partnerių bei donorų pasitikėjimą Ukraina, gerintų kredito reitingą / mažintų skolinimosi kaštus, skatintų investicijas.

„Raginame tęsti pradėtas reformas, demonstruoti konkrečius rezultatus žmonėms svarbiose reformose, ypač tokiose srityse, teisė, verslo klimato gerinimas. Tęstinis progresas užtikrintų ir Vakarų paramą,“ – susitikimo metu sakė Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Taip pat Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad bendrais veiksmais galėtume Lietuvos Seimo parengtą planą Ukrainai paversti praktiniu įgyvendinimo planu.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-20 15:37
   Rūta Mensonaitė