Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Kubiliaus pranešimas: „Maršalo plano Ukrainai“ iniciatyva įkvėpė Europos Komisiją siūlyti finansinį pagalbos modelį Ukrainai

2018 m. balandžio 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Andrius Kubilius ir Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas atsakymo laišku kreipėsi į Europos Komisijos narį Johanesą Haną (Johannes Hahn) sveikindami naują Europos Komisijos iniciatyvą dėl pagalbos Ukrainai – „Reformų kontraktą vardan investicijų“. Šioje strategijoje, kuri paremta tais pačiais fundamentaliais siekiais, kaip ir „Maršalo planas Ukrainai“, bandoma sukurti finansinius mechanizmus spartesnei Ukrainos ekonomikos plėtrai.

 „Džiaugiamės, kad pradedama įgyvendinti mūsų inicijuoto „Maršalo plano Ukrainai“ filosofija: parama investicijomis į realią ekonomiką yra suteikiama su sąlyga, kad Ukrainos Vyriausybė įgyvendins labai konkrečias reformas. Įdėdama 50 mln. eurų naujų lėšų finansų inžinerijos dėka, Europos Komisija dar šiais metais planuoja sukurti apie 500 mln. eurų vertės investicinį paketą. Metus laiko intensyviai dirbome Kijeve, Briuselyje, Berlyne, Paryžiuje, Londone, Vašingtone, Otavoje, kad Vakarų parama Ukrainai įgautų tokius „Maršalo plano“ filosofijos kontūrus. Lieka dar daug dalykų, kuriuos reikia ir toliau nenuilstant stumti į priekį tiek Kijeve, tiek Briuselyje, tiek visuose Vakaruose, bet Europos Komisija žengė svarbų žingsnį į priekį“, – teigė A. Kubilius.

Džiaugdamiesi Europos Komisijos iniciatyva, laiške parlamentarai teigė esantys pasiryžę intensyviai dirbti dėl Ukrainos, kadangi Ukrainos sėkmė – tai didelis viso regiono laimėjimas ir didesnio geopolitinio saugumo užtikrinimas.

 

Parlamentarų laiškas pridedamas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Andrius Kubilius

Tel. (8 5) 239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-27 15:33
   Rūta Mensonaitė