Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiks su dailininku Samueliu Baku

2018 m. gegužės 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rytoj, gegužės 24 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su šiuo metu Lietuvoje viešinčiu garsiu dailininku litvaku Samueliu Baku (Samuel Bak).

Praėjusių metų lapkritį Seimo Pirmininkas dalyvavo Samuelio Bako tapybos muziejaus atidaryme. Maloni pažintis skatino palaikyti užmegztą ryšį, taigi šis susitikimas yra gražios draugystės tąsa.

„Nuo pirmo žvilgsnio Samuelio Bako kūryba mane giliai palietė. Tai jautrus, veriantis ir tuo pačiu nūdienos realijas atvaizduojantis menas. O jo asmenybė, neeilinė gyvenimo patirtis ir išmintis leidžia bent akimirką pajausti ir bandyti suprasti, kokį dramatišką likimą gali išgyventi žmogus,“ – apie menininką kalba Seimo Pirmininkas.

Samuelis Bakas šią savaitę Riterio kryžiumi apdovanotas „Už nuopelnus Lietuvai“, jis yra Vilniaus garbės pilietis. Trumpos viešnagės Vilniuje metu menininkas rengia susitikimus su valstybės ir visuomenės veikėjais, savo kūrybos gerbėjais, Švedijos ambasadoje dalyvaus diskusijoje apie Pasaulio tautų teisuolius – žmones, gelbėjusius kalinius iš Vilniaus geto.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-23 13:25
   Rūta Mensonaitė