Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Kubilienės pranešimas: mažės klaidinančios papildų reklamos, vaistų platintojai negalės vizituoti gydytojų

2018 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Seimas priėmimo stadijoje balsavo už siūlymą atsakingiau reguliuoti papildų reklamas ir suinteresuotų vaistų platintojų vizitus gydymo įstaigose. Sprendimas priimtas 43 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariams balsavus už.

„Reklamos stebėsenos specialistai pastebi, kad maisto papildų gamintojai dažnai piktnaudžiauja galimybe informuoti vartotojus ir tame pačiame per radiją ir (ar) televiziją transliuojamame reklamos intarpe ar jų grupėje kartu reklamuoja ir vaistinius preparatus, ir maisto papildus, skirtus tai pačiai sveikatos problemai. Tai turėtų baigtis, kaip ir sisteminiai vaistų reklamuotojų vizitai į gydymo įstaigas, reklamuotojui asmeniškai susitinkant su gydytojais ir sveikatos specialistais“, – kalbėjo Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė.

Posėdžio protokolas ir balsavimų duomenys.   

 

Daugiau informacijos:

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė

Asta Kubilienė

Mob. 8 668 42680

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-24 11:25
   Rūta Mensonaitė