Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario S. Tumėno pranešimas: „Mecenato statusas – už valstybės raidai svarbių projektų rėmimą“

2018 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimas priėmimo stadijoje balsavo už siūlymą mecenato statusą suteikti už valstybės raidai svarbių projektų paramą. Sprendimas priimtas 63 parlamentarams, iš jų – 46 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariams, balsavus už.

„Lietuvoje yra sudarytos mokestinės sąlygos remti kultūros, sporto ar kitas visuomenines iniciatyvas, tačiau nėra skiriamas pakankamas visuomenės dėmesys ir valstybės pripažinimas asmenims, kurie savanoriškai, neatlygintinai ir nesiekdami finansinės naudos teikia paramą Lietuvos valstybės raidai svarbiems mecenuojamiesiems projektams įgyvendinti. Nustatomos 1 mln. ir 250 tūkst. eurų vertės mecenuojamųjų projektų ribos, kurių vykdytojus skatins prisidėti prie kultūros ir meno, visuomenės gerovės augimo“, – sakė Seimo Kultūros komiteto narys Stasys Tumėnas.

Posėdžio protokolas ir balsavimų duomenys skelbiami Seimo interneto svetainėje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Kultūros komiteto narys

Stasys Tumėnas

Mob. 8 668 42 143

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-24 12:44
   Monika Kutkaitytė