Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininko J. Džiugelio pranešimas: Keičiama neįgaliųjų specialiųjų poreikių nustatymo ir kompensacijų jiems tvarka

2018 m. gegužės 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimas antroje (svarstymo) stadijoje pritarė siūlymui keisti neįgaliųjų specialiųjų poreikių nustatymo ir kompensacijų skyrimo tvarką. Sprendimas priimtas 42 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariams balsavus už.

„Pagal Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių komiteto rekomendaciją naikinama neįgaliuosius diskriminuojanti „nedarbingo asmens“ sąvoka, optimizuojama specialiųjų poreikių (nuolatinės slaugos ar priežiūros, transporto ar automobilio išlaidų kompensacijos) ir jų lygio nustatymo tvarka, kompensacijų šiems poreikiams tenkinti skyrimas, mokėjimas ir kontrolė, taip sudarant prielaidas efektyviam Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos darbui“, – sakė Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas Justas Džiugelis.

Posėdžio protokolas ir balsavimų duomenys.

 

Kontaktinis asmuo

Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas

Justas Džiugelis, tel.8 656 88886

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-29 11:46
   Asta Markevičienė