Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Džiugelio pranešimas: „Seime įregistruotas projektas panaikins neįgaliųjų diskriminaciją“

2018 m. birželio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Ilgus metus žmonių su negalia problemos buvo ignoruojamos, todėl, keičiantis visuomenei, į viešumą iškyla vis daugiau situacijų, kurios verčia gūžčioti pečiais, o neretai ir kelia pagrįstą pasipiktinimą.

Taip nutiko ir paaiškėjus, kad kairės kojos nevaldantis neįgalusis Klaipėdos Smiltynės perkėloje neturi teisės į bilieto kainos kompensaciją, nors tokioje pat situacijoje atsidūręs dešinės kojos nevaldantis asmuo keltu į Kuršių neriją ir atgalios keliauja nemokamai.

„Tokios spragos įstatymuose atsiranda tuomet, kai į jų leidybą neįtraukiami žmonės su negalia. Akivaizdu, kad su sunkumais nesusiduriantiems žmonėms sudėtinga suprasti neįgaliųjų gyvenimo specifiką, todėl ir atsiranda švelniai tariant keistų situacijų“, – įsitikinęs Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas Justas Džiugelis, įregistravęs projektą, pagal kurį teisė į bilieto kompensaciją būtų suteikta visoms transporto priemonėms, kurias vairuoja patys žmonės su negalia arba yra jomis vežami.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas

Justas Džiugelis

Mob. 8 656 88 886

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-07 09:54
   Monika Kutkaitytė