Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: „Kodėl VRK 2016 metais neatliko savo pareigos?“

2018 m. birželio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkę Laurą Matjošaitytę, prašydamas pateikti paaiškinimą, kodėl dėl galimo slapto bendradarbiavimo su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis per 2016 m. rinkimus kandidatai į Lietuvos Respublikos Seimą nebuvo tikrinami.

Į posėdžių salę po pertraukos grįžus Asmenų, slapta bendradarbiavusių su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, registracijos, prisipažinimo, įskaitos ir prisipažinusiųjų apsaugos įstatymo pakeitimo projektui buvo pritarta po pateikimo. Minėtas įstatymo projektas į Seimo posėdžių salę turėtų vėl sugrįžti ir būti svarstomas rudens sesijoje.

A. Anušausko nuomone, „Jedinskio siūlymas – niekam tikęs. Bet galima pagalvoti apie kitus siūlymus, kaip šios valstybės paslapties saugojimo terminų, KGB dokumentų prieinamumo ir VRK primygtinio įpareigojimo tikrinti visų kandidatų į politikus pavardes, ar jų nėra tarp prisipažinusiųjų“.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-21 14:39
   Monika Kutkaitytė