Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Reikalaujama paskelbti komisijos dėl A. Skardžiaus apkaltos tyrimo medžiagą“

2018 m. birželio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas nedelsiant paskelbti Seimo nario Artūro Skardžiaus veiklos tyrimo komisijos medžiagą.

„Šiandien Seimo posėdyje numatytas komisijos dėl A. Skardžiaus apkaltos išvadų svarstymas, tačiau, neturėdami galimybės susipažinti su visa tyrimo informacija, negalime šio klausimo nei svarstyti, nei dėl jo kaip nors diskutuoti. Esu įsitikinęs, kad taip mano ne tik opozicijos atstovai, –  pažymėjo G. Landsbergis. – Kad nesusidarytų įspūdis, jog komisijos išvadas bandoma kaip nors nuslėpti nuo Seimo narių ir visuomenės, kreipiausi į Seimo Pirmininką prašydamas nedelsiant paskelbti visus su komisijos darbu susijusius dokumentus bei medžiagą.“

Apie tai, kad Specialioji tyrimo komisija dėl Seimo narių grupės teikimo pradėti apkaltos procesą Seimo nariui Artūrui Skardžiui pagrįstumui ištirti ir išvadai dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą parengti, vadovaujama Agnės Širinskienės, nepaskelbė visos su tyrimu susijusios medžiagos, taip pat ir komisijos posėdžių protokolų, pranešė tinklalapis „15min.lt“.

„Yra rimtas pagrindas manyti, kad slėpdama komisijos posėdžių protokolus ir kitą medžiagą, komisija ir jos pirmininkė pažeidžia įstatymą, nes joks Seimo sprendimas leisti vykdyti uždarus posėdžius ir riboti informaciją nebuvo nei svarstytas, nei priimtas. Todėl kyla klausimas, ar komisijos posėdžiai gali būti laikomi teisėtais. Be to, komisija, be jokio teisinio pagrindo slėpdama komisijos medžiagą, trukdo Seimui ir Seimo nariams tinkamai vykdyti funkcijas, susipažinti su visa  informacija ir, atitinkamai, priimti objektyvų bei informuotą sprendimą“, – rašoma kreipimesi.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. tsfrakcija@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-29 12:36
   Monika Kutkaitytė