Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Pasveikinti Lietuvą Valstybės dienos proga atvyksta užsienio svečiai

2018 m. liepos 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio kvietimu į Lietuvą atvyksta Latvijos, Lenkijos ir Suomijos parlamentų vadovai kartu švęsti Valstybės dieną ir dalyvauti šventiniuose renginiuose.

Suomijos Respublikos Eduskuntos Pirmininkė Paula Risiko (Paula Risikko) ir Lenkijos Respublikos Senato Pirmininko pavaduotojas Michalas Severynskis (Michal Sewerynski) su delegacijomis šiandien dalyvaus Laisvės kario – Vyčio – skulptūros atidengimo ceremonijoje prie Kauno pilies.

Rytoj Lenkijos ir Suomijos parlamentų vadovai dalyvaus Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje Simono Daukanto aikštėje.

Taip pat sveikinti Lietuvą atvyksta Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininkė Inara Mūrniecė (Ināra Mūrniece).

Visi parlamentų vadovai dalyvaus Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos“ dainų dienos baigiamajame koncerte „Vienybė težydi“.

Liepos 8 d., sekmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyks į Rygą, kur dalyvaus Dainų ir šokių šventės koncerte „Žvaigždėtu taku“.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-07-05 15:05
   Rimas Rudaitis