Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas vyks į Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų konferenciją Islandijoje

2018 m. liepos 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis liepos 17–19 d. vyksta į  Reikjaviką (Islandijos Respublika) dalyvauti Šiaurės ir Baltijos valstybių (NB8) parlamentų pirmininkų konferencijoje.

Konferencijos metu bus aptartos Šiaurės ir Baltijos valstybių (NB8) parlamentų bendros iniciatyvos, klimato kaitos ir Arkties, tarpparlamentinio darbo iššūkių ir kt. klausimai.

Seimo Pirmininkas taip pat dalyvaus Islandijos nepriklausomybės šimtmečio minėjime Tingveliro nacionaliniame parke.

 

NB8 (angl. Nordic Baltic Eight) vadinamas aštuonių Šiaurės ir Baltijos valstybių – Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos – bendradarbiavimas, reguliariai vykstantis nuo 1992 m. įvairiose srityse ir įvairiais politiniais lygmenimis. Parlamentinis NB8 bendradarbiavimas prasidėjo 1989 m.

2003 ir 2014 m. susitikimai buvo organizuoti Lietuvoje.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Rūta Mensonaitė

Tel. (8 5) 239 6875, el. p. ruta.mensonaite@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-07-16 11:32
   Rūta Mensonaitė