Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Etikos sargų prašoma įpareigoti R. Karbauskį paviešinti neturtinių teisių sutartis“

2018 m. rugpjūčio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Ramūno Karbauskio neturtinių teisių perleidimo sutarčių paviešinimo.

Parlamentarė prašo įvertinti Seimo nario Ramūno Karbauskio elgesį, jam atsisakant paviešinti neturtinių teisių perleidimo sutartis jo advokatui E. Valčiukui po to, kai viešumoje kilo rimtų abejonių dėl Seimo nario nusišalinimo nuo jo verslo, ir įpareigoti R. Karbauskį paviešinti minėtas sutartis.

„Kyla rimta abejonė, ar išties R. Karbauskis yra perleidęs visas neturtines teises, ar tai padaręs tik formaliai ir iš dalies. Valstiečių-žaliųjų lyderio atsisakymas paviešinti šias sutartis tokią abejonę dar labiau sustiprina ir šiuos viešumoje iškeltus klausimus palieka neatsakytus. Tačiau galbūt toks veikimas galėtų būti vertinamas kaip įrodymas, kad vis dėlto pažeidimai padaryti?“ – klausė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Kreipimesi taip pat prašoma įpareigoti Seimo narį R. Karbauskį nedelsiant paviešinti minėtas jo verslo neturtinių teisių perleidimo sutartis, atsižvelgiant į tai, kad jos gali slėpti Konstitucijos pažeidimą.

Primename, kad Lietuvos Respublikos Konstitucijos 60 straipsnis nustato, kad Seimo nario pareigos, išskyrus jo pareigas Seime, nesuderinamos su jokiomis kitomis pareigomis valstybinėse įstaigose ir organizacijose, taip pat su darbu verslo, komercijos bei kitose privačiose įstaigose ar įmonėse.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-13 14:12
   Monika Kutkaitytė