Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: „Tik smalsumas perplukdo žmones per vandenynus“

2018 m. rugsėjo 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina su Mokslo ir žinių diena.

„Mokytis, pažinti ir žinoti – tai civilizacijos variklis, padedantis žmogui ir visuomenei tobulėti bei pasiekti nežinomas ir kartais netikėtas aukštumas. Tik smalsumas perplukdo žmones per vandenynus, padeda jiems pasiekti Everesto viršūnę ar Marianų įdubą. Naujųjų mokslo metų proga linkiu visiems besimokantiems, pirmiausia, būti smalsiems. Teiraukitės – kodėl, ieškokite atsakymų ir šiame procese, pažadu, atrasite save“, – teigiama Seimo Pirmininko sveikinime.

Parlamento vadovas pabrėžė, kad modernios valstybės pagrindas yra atvira ir įkvepianti kurti mokykla. Lietuva turi daug išmintingų ir profesionalių mokytojų, dėstytojų bei mokslininkų, kurių kruopštus darbas užtikrina Lietuvos švietimo sistemos sėkmę. Dėl to būtent šių specialistų darbo sąlygų gerinimas išlieka valstybės prioritetu.

Šiandien Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lydės savo anūką Nojų į pirmąją rugsėjo 1-osios šventę Ringaudų pradinėje mokykloje Kauno rajone.

11.30 val. Seimo Pirmininkas sveikins pirmąją jungtinę VDU ir LEU pirmakursių laidą Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros kiemelyje Kaune.

 

Parengė

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-31 15:45
   Rūta Mensonaitė