Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko sveikinimas Policijos dienos ir Lietuvos policijos šimtmečio proga

2018 m. spalio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Lietuvos policijos pareigūnus, darbuotojus ir veteranus profesinės šventės – Angelų sargų (Policijos) dienos – proga.

Parlamento vadovas dėkoja už nuoširdų atsidavimą tarnybai, pagalbą ir dėmesį visiems žmonėms. Pasak Seimo Pirmininko, per šimtmetį policijos institucija augo ir keitėsi, o šiandien šalyje veikia moderni, prisitaikanti ir ne baudžianti, o suprantanti ir padedanti tarnyba.

„Girdime ir matome istorijas, kaip pareigūnai tampa tikrais angelais sargais sudėtingose ir, atrodo, beviltiškose situacijose. Tikiu, kad padedanti ir suprantanti policija yra neatsiejama protingos ir pilietiškos visuomenės dalis. Nuoširdžiai dėkoju atsidavusiems ir besiaukojantiems pareigūnams, kasdien kovojantiems už mūsų saugumą“, – sako Seimo Pirmininkas.

Šiandien, spalio 2 d., 8.30 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikins Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnus profesinės dienos proga, taip pat dviem vyr. patruliams, išgelbėjusiems iš gaisro du jaunuolius, įteiks specialius Seimo ženkliukus, skirtus Lietuvos Valstybės nepriklausomybės šimtmečiui.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-01 16:36
   Monika Kutkaitytė