Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Juknevičienės pranešimas: „NATO PA prezidentė R. Juknevičienė Ukrainoje paragins tęsti svarbių reformų įgyvendinimą“

2018 m. spalio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė, NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentė Rasa Juknevičienė šiandien išvyksta į Kijevą (Ukraina), kur antradienį, spalio 16 d., susitiks su šios šalies prezidentu Piotru Porošenka, Ministru Pirmininku Vladimiru Groismanu, Ukrainos nacionalinės saugumo ir gynybos tarybos sekretoriumi Oleksandru Turčinovu, Aukščiausios Rados Pirmininku Andriumi Parubijumi, NATO PA delegacijos nariais ir kitais pareigūnais.

R. Juknevičienės teigimu, Ukrainos europinė integracija yra vienas iš prioritetų NATO Parlamentinės Asamblėjos darbotvarkėje.

„Šio vizito metu man svarbiausia – padėkoti Ukrainos žmonėms, kurie gina visą Europą, o fronto linija, esanti Ukrainos Rytuose, yra fronto linija, ginanti visą Europą“, – sakė NATO PA prezidentė.

Pasak jos, Ukrainoje vyksta didžiulės reformos ir pokyčiai, kurie pirmiausia yra reikalingi šios šalies žmonių gerovei.

„Mano tikslas yra paraginti tęsti šių reformų įgyvendinimą. Atėjus laikui, kai Ukraina bus pakviesta į ES ir NATO, o aš tikiu, jog tai įvyks, visi reikalingi integracijos į šias struktūras darbai turėtų būtų padaryti“, – pažymėjo parlamentarė.

Trečiadienį R. Juknevičienė lankysis NATO atstovybėje Ukrainai, kartu su nevyriausybinių organizacijų atstovais aptars šalies vidaus politinę situaciją, reformų įgyvendinimą gynybos ir saugumo bei antikorupcijos srityse, santykius tarp Ukrainos ir NATO bei Europos Sąjungos.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos narė

NATO PA prezidentė

Rasa Juknevičienė

Mob. 8 698 42 675

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-15 16:31
   Monika Kutkaitytė