Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Izraelyje: „Tvirtai tikime mūsų ryšių ateitimi“

2018 m. spalio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Izraelyje su oficialiu vizitu viešintis Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Kneseto Pirmininku Juliu Joeliu Edelšteinu (Yuli-Yoel Edelstein). Susitikimo metu kalbėta ne tik apie glaudžius šalių tarpparlamentinius ryšius, bet ir apie siekius įtvirtinti tarpvyriausybinį „Government-to-Government“ bendradarbiavimą.

Taip pat aptartas gerėjantis ekonominis bendradarbiavimas: auga prekyba, didėja turistų iš Izraelio skaičius. Matomas potencialas vystyti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų sektoriuose, tokiuose kaip biotechnologijos, farmacija, medicinos įranga, inžinerinė pramonė, medicinos mokslinių tyrimų ir švietimo srityse.

Izraelis yra Lietuvos strateginis partneris regione ir, pasak Seimo vadovo, ryšiai su šia šalimi ir žydų bendruomene visame pasaulyje yra labai vertinami.

Po susitikimo Seimo Pirmininkas pasirašė Kneseto Garbės svečių knygoje. „Lietuva didžiuojasi iškiliomis asmenybėmis – garsiais menininkais, aktyviais valstybės veikėjais ir visais litvakais, kurie prisidėjo prie Izraelio valstybės kūrimo ir klestėjimo. Tvirtai tikime mūsų ryšių ateitimi“, – teigia Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-16 10:37
   Monika Kutkaitytė