Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Dėl neetiškų premjero pasisakymų – kreipimasis į Seimo etikos sargus“

2018 m. spalio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkę Ritą Tamašunienę dėl Ministro Pirmininko ir Seimo nario Sauliaus Skvernelio pasisakymų.

Antradienio Seimo plenariniame posėdyje, premjeras Saulius Skvernelis, atsakydamas į opozicijai priklausančio Seimo nario Manto Adomėno klausimą, išsakė tokius teiginius: „.Jūs nešaukite, gerbiamas... Jeigu esate nestabilus, Jums su sveikata kažkas blogai, tai kreipkitės į įstaigas atitinkamas ir Jums, galbūt, padės“.

Parlamentarė kreipimesi prašo įvertinti Ministro Pirmininko elgesį, pažymėdama, kad iš Seimo tribūnos tokių pasisakymų neturėtų būti.

„Šis pasisakymas ne tik žemina kitą asmenį, bet taip pat ir visus tuos, kas dešimtmečiais kovoja su psichikos sveikatos sutrikimų stigma. Be to, valstybės politikui yra taikomi aukšti etikos standartai, o tokie pasisakymai nederami vienam iš trijų aukščiausių Lietuvos pareigūnų, užduoda netinkamą toną diskusijai, rodo nepagarbą kolegoms Seime ir yra žalingi valstybės institucijų įvaizdžiui visuomenėje“, ¬ pažymėjo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-18 10:31
   Jolanta Anskaitienė