Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Seimo Pirmininko prašoma atsakyti, kaip jis apgins VTEK nuo R. Karbauskio šantažo“

2018 m. spalio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas atsakyti, kaip jis, būdamas Seimo Pirmininku ir atstovaudamas Seimui bei būdamas atsakingu ir už Seimui atskaitingų institucijų veiklos sąlygas, planuoja apginti Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) nuo šantažo, kurio prieš šią instituciją ėmėsi Seimo valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, siekdamas sutrukdyti VTEK iki galo objektyviai atlikti švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės bylos tyrimą.

„Esame nustebinti, kad pastarosiomis dienomis vienas iš valdančiosios koalicijos lyderių Ramūnas Karbauskis, kuris ne vieną kartą yra išsakęs nuostatą, kad ministrė J. Petrauskienė dirba labai gerai, ėmėsi šantažuoti VTEK, viešai grasindamas, kad ji turi būti nedelsiant išformuota, o ministrės J. Petrauskienės bylą turėtų tirti tik naujai sudaryta VTEK. Šiame šantaže R. Karbauskis naudoja ir Jūsų pavardę bei Jūsų veiklos epizodus“, – kreipimesi pažymi TS-LKD frakcijos seniūnas.

Atsakyti prašoma nedelsiant, Seimo salėje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-18 12:36
   Monika Kutkaitytė