Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kviečia į spaudos konferenciją apie vizitą Izraelio Valstybėje

2018 m. spalio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 22 d., pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kviečia žurnalistus į spaudos konferenciją, skirtą aptarti Seimo Pirmininko vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito Izraelio Valstybėje eigą bei rezultatus.

Seimo Pirmininkas su delegacija spalio 1518 d. viešėjo Izraelio Valstybėje, kurioje susitiko su Izraelio Valstybės Kneseto Pirmininku Juliu Joeliu Edelšteinu (Yuli Yoel Edelstein), Kneseto Parlamentinės draugystės grupės su Lietuvos Respublika pirmininke Michal Rozin, Kneseto Užsienio reiklų ir gynybos komiteto pirmininku Aviu Dichteriu (Avi Dichter), opozicijos lydere Tzipi Livni. Taip pat lankėsi Jedvašemo muziejuje, skirtame įamžinti Holokausto aukų atminimą, bei sakė kalbą ceremonijoje, skirtoje paminėti Vilniaus geto likvidavimo 75-ųjų metines.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis ir Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupės pirmininkas Emanuelis Zingeris.

Spaudos konferencija vyks 11 val. Seimo II rūmų Spaudos konferencijų salėje.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-22 08:29
   Monika Kutkaitytė