Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojo J. Razmos pranešimas: „Ramūnas Karbauskis imituoja vykdąs pažadą tirti piktnaudžiavimus žemės ūkio srityje“

2018 m. spalio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Penktadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narių užregistruotas Seimo nutarimo projektas dėl parlamentinio tyrimo dėl padėties žemės ūkio sektoriuje atlikimo rodo, kad LVŽS frakcijos lyderis Ramūnas Karbauskis nesilaiko viešo pažado leisti ištirti visuomenėje kilusias abejones dėl jo ir jo artimųjų galimų pažeidimų vykdant žemės koncentraciją bei jo įmonės galimo piktnaudžiavimo importuojant trąšas bei spaudimo ūkininkams.

„Iš suformuluotų ir registruotų klausimų matome, kad R. Karbauskis eilinį kartą viešai sakė netiesą. Užuot išsklaidęs abejones ir įtraukęs į tyrimą labai konkrečius klausimus, kurie kilo visuomenėje ir žiniasklaidoje dėl LVŽS lyderio šeimos bei jo valdomų įmonių galimo piktnaudžiavimo, naudojimosi dominuojančia padėtimi bei įstatymų nesilaikymo, jis siūlo tirti iš esmės visą žemės ūkio politiką nuo 1991 iki 2016 metų. Akivaizdu, kad tai vėl yra nukreipta į praeities politinę archeologiją ir sąskaitų su opozicija suvedinėjimą, o ne nuoširdų norą atsakyti į visuomenėje kilusius klausimus“, – teigė TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas J. Razma.

Pasak parlamentaro, Seimo opozicinės frakcijos ir Mišriosios grupės atstovai, nesulaukę valdančiųjų nuoširdaus noro ištirti galimus piktnaudžiavimus savarankiškai susibūrę į Seimo narių grupę, atlieka nepriklausomą tyrimą, kurio rezultatus netrukus paskelbs viešai.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Jurgis Razma

Tel. (8 5) 239 6693

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-22 08:46
   Monika Kutkaitytė