Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario L. Kasčiūno pranešimas: parlamentaras kreipėsi į Lietuvos policiją dėl baudų, skiriamų futbolo ir krepšinio sirgaliams

2018 m. spalio 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į Lietuvos policijos generalinį komisarą Liną Pernavą dėl neproporcingų baudų, skiriamų futbolo ir krepšinio sirgaliams. 

„Žiniasklaidoje pasirodė informacija apie tai, kad praėjusią savaitę buvo išplatintas Alytaus policijos prašymas, kuriame jie paviešino futbolo aistruolio nuotrauką ir pakvietė jį apsilankyti komisariate už tai, kad jaunuolis Alytaus stadione naudojo pirotechniką. Taip pat dažnėja situacijų, kuomet sirgaliai yra baudžiami už rungtynių metu laikomus plakatus, kuriuose pareigūnai keistai interpretuodami įžvelgia keiksmažodžius, o skiriamos sankcijos yra neproporcingos ir dažnai primena dvigubų standartų taikymą. Pareigūnų dėmesys rungtynių metu turėtų būti sutelktas į tvarkos palaikymą, o ne į sirgalių baudimą. Esame ne autoritarinė Baltarusijos valstybė, o demokratinė Lietuva“, – sako L. Kasčiūnas.

L. Kasčiūno teigimu, futbolo ir krepšinio fanų judėjimai užima svarbią vietą ir Lietuvos, ir Europos istorijoje, būtent Pietų IV tribūnoje pirmą kartą sovietmečiu suplevėsavo mūsų trispalvė vėliava, šių judėjimų nariai dalyvauja Lietuvos patriotinių organizacijų, tokių kaip Šaulių sąjunga, veikloje. Ukrainoje futbolo klubo sirgaliai buvo ta organizuota visuomenės jėga, kuri viena pirmųjų stojo prieš Donbaso separatizmą ir Rusijos karinę agresiją Ukrainoje. Sirgalių klubai – tai visuomeninė jėga, turinti savo komandų palaikymo kultūrą, ir nusipelno pagarbos.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected] 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-26 10:49
   Monika Kutkaitytė