Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario G. Landsbergio pranešimas: parlamentaras sveikina naujai atsiradusią Seimo Pirmininko drąsą paprieštarauti R. Karbauskiui

2018 m. spalio 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis sveikina oficialią Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio poziciją dėl Ramūno Karbauskio raginimų išformuoti Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) bei grasinimų apkaltomis. Šiandien G. Landsbergis gavo oficialų atsakymą iš Seimo Pirmininko V. Pranckiečio, kuriame jis pareiškė, kad pasitiki Seimo deleguotu VTEK nariu bei jam nėra žinoma apie iniciatyvas atleisti kitus VTEK narius.

„Džiaugiuosi, kad Seimo Pirmininkas, matyt, ramiai apgalvojęs situaciją bei įvertinęs pasigirdusią kritiką dėl menkinamo jo autoriteto, vis dėlto išdrįso pasipriešinti R. Karbauskio diktatui bei ketinimams išformuoti VTEK komisiją. Tikimės, kad tokia naujai atsiradusi drąsa nebus vienkartinis veiksmas. Jei Seimo Pirmininkas imtųsi ir ateityje dažniau ir nuosekliai priešintis nedemokratinėms LVŽS lyderio ir Agnės Širinskienės iniciatyvoms, Seime atsirastų kitų politinių jėgų, kurios galėtų tapti Seimo Pirmininko atrama, jei R. Karbauskis siektų jo atleidimo“, – teigė G. Landsbergis.

 

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno klausimas raštu Seimo Pirmininkui ir jo atsakymas raštu – pridedami.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-26 15:45
   Rūta Mensonaitė