Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: Seimo Pirmininkas ir R. Karbauskis raginami atsiriboti nuo V. Ačienės pareiškimų ir atšaukti ją iš Seimo Antikorupcijos komisijos

2018 m. lapkričio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) dėl įtarimų stambiu kyšininkavimu sulaikius Raseinių savivaldybės administracijos direktorių Remigijų Ačą, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį, ragindama juos atsiriboti nuo frakcijos kolegės Vidos Ačienės pareiškimų bei atšaukti ją iš Seimo Antikorupcijos komisijos, perkeliant dirbti į kitą Seimo komitetą ar komisiją.

„STT sulaikius R. Ačą dėl įtarimų stambiu kyšininkavimu, jo žmonos, LVŽS frakcijos narės V. Ačienės tolesnis darbas Seimo Antikorupcijos komisijoje sukeltų visuomenėje pagrįstą nepasitikėjimą bei diskredituotų svarbios parlamentinės priežiūros komisijos darbą. Ponios V. Ačienės pasisakymai, kad jos vyro sulaikymas yra susijęs su artėjančiais rinkimais taip pat sėja nepasitikėjimą teisėsaugos institucijų darbu bei tokiu būdu joms daromas tiesioginis politinis spaudimas. Raginame V. Ačienę į šią komisiją delegavusios LVŽS frakcijos seniūną R. Karbauskį griežtai atsiriboti nuo jo kolegės pareiškimų ir taip pat paraginti Seimo Pirmininką V. Pranckietį atsiriboti bei ją nedelsiant atšaukti iš Seimo Antikorupcijos komisijos”, – ragina R.Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Seimo narė V. Ačienė lapkričio 5 d. „Žinių radijo“ laidoje, komentuodama jos vyro sulaikymą teigė, kad „peršasi tokia mintis, kad turbūt prasidėjo rinkimai“.

Kreipimaisi  pridedami.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-06 13:19
   Rūta Mensonaitė