Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Lenkiją su Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiu

2018 m. lapkričio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Lenkijos parlamento vadovus, šalies žmones bei visus pasaulio lenkus su Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiu.

„Šie metai Lietuvai ir Lenkijai yra ypatingi – minime savo valstybių Nepriklausomybės šimtmečius, o kitąmet kartu minėsime kitą svarbią sukaktį – Liublino unijos 450-ąsias metines. Istorijos verpetuose persipynę Lietuvos ir Lenkijos likimai ne viena skaudžia pamoka mokė branginti mūsų šalių draugystę, ieškoti sutarimo ir drauge atremti kylančius iššūkius. Išmokome pamokas, sukurdami demokratinėmis vertybėmis grįstas visuomenes, tapome stipriais ir visateisiais Vakarų bendruomenės nariais, bendromis pastangomis kuriančiais vieningą, saugų ir klestintį mūsų regioną“, – sveikinime teigia Seimo Pirmininkas.

Parlamento vadovas pabrėžė ir tai, kad minint svarbias Lietuvos ir Lenkijos metines, šalių bendradarbiavimas ypač suaktyvėjo.

„Džiaugiuosi, kad šiais šventiniais metais tinkamai ir efektyviai išnaudojame Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo galimybes. Puikiausias to įrodymas – jau kitą savaitę Vilniuje prasidėsianti Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos Trišalė asamblėja, kur turėsiu garbę sveikinimus su Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiu nuo Lietuvos žmonių perduoti tiesiogiai Lenkijos Senato Pirmininkui ir parlamento nariams“, – teigia Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-09 15:59
   Rūta Mensonaitė