Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno E. Gentvilo pranešimas: „Valstiečiai“ atsisakė keisti Seimo statutą ir atmetė E. Gentvilo siūlymą į darbotvarkę įtraukti daugiau opozicijos klausimų“

2018 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Eugenijus Gentvilas siūlė keisti Seimo statutą ir užtikrinti opozicijos teises Seime – į kiekvieno posėdžio darbotvarkę įtraukti bent 10 proc. opozicijos siūlomų klausimų. Šį siūlymą parlamentarai dar rugsėjo mėnesį palaikė, tačiau po pateiktų Agnės Širinskienės vadovaujamo Teisės ir teisėtvarkos komiteto parengtų  išvadų valdantieji siūlymą atmetė.

„Iš maždaug 700 įstatymų projektų, registruotų šios sesijos darbų programoje, apie 160 įstatymų projektų yra pateikę opozicinių frakcijų atstovai, akivaizdu, kad per tas darbotvarkes, kurios yra numatytos dabartiniame statute, opozicijai skiriama daugiausia 4 posėdžiai, tačiau opozicinės frakcijos, kurios yra pateikusios apie 23 proc. šios sesijos darbų programos klausimų, niekaip nespėja per tuos 4 posėdžius pateikti visų savo projektų“, – problemą vardino Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas.

E. Gentvilo teigimu, opozicija kiekvienoje sesijoje registruoja 25–30 proc. įstatymų projektų, tačiau dėl laiko stokos lieka užribyje, įstatymų projektai net po pateikimo svarstymo stadijoje užstringa, todėl būtina atstatyti bent minimalias opozicijos teises, skiriant kiekvieno posėdžio darbotvarkėje bent 10 proc. opozicijos klausimams.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas

Eugenijus Gentvilas

Mob. 8 698 42 794

El. p. [email protected] 

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-13 12:53
   Monika Kutkaitytė