Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Gaižausko pranešimas: LVŽS frakcijos nariai kreipiasi į konservatorių lyderį G. Landsbergį, kad jis aiškiai atsakytų, ar dar yra vykdomi „MG Baltic“ reikalavimai

2018 m. lapkričio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo LVŽS frakcijos nariai kreipiasi į TS-LKD frakcijos seniūną Gabrielių Landsbergį, kad jis aiškiai atsakytų, ar jo vadovaujama TS-LKD ir ar jis pats toliau vykdo koncerno „MG Baltic“ reikalavimus. Seimo nariai taip pat reikalauja, kad G. Landsbergis, kaip vienos didžiausių, demokratines vertybes skleidžiančių partijų vadovas užtikrintų visuomenės teisę ir viešai paskelbtų apklausų protokolus, kurie išsklaidytų visas abejones dėl TS-LKD bei G. Landsbergio asmeniškai atliktų veiksmų skaidrumo.

„Demokratijos šventes rengiančios partijos vadovas turėtų išlikti principingas visose situacijose ir tas pačias vertybes, kurias deklaruoja, parodyti savo veiksmais, atskleisdamas detales, kurios politinės korupcijos skandalo fone visuomenei kelia didelį nerimą. Tikime, kad G. Landsbergis sau kelia tokius pat aukštus reikalavimus, kaip ir kitiems politikams“, – sako Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas Dainius Gaižauskas. 

D. Gaižauskas primena, kad viešoje erdvėje yra skelbiama, jog rytoj, lapkričio 16 d., G. Landsbergis liudys „MG Baltic“ byloje.  G. Landsbergis siekdamas skaidrumo, gali kreiptis į teismą, kad jo parodymai būtų pagarsinti jo apklausos metu.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Dainius Gaižauskas

El.p. dainius.gaizauskas@ lrs.lt.

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-15 13:51
   Rūta Mensonaitė