Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno E. Gentvilo pranešimas: parlamentaras teikia rezoliuciją dėl nuolatinių bandymų keisti Konstituciją

2018 m. lapkričio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

         

Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas Seimo valdybai teikia rezoliuciją dėl nuolatinių bandymų keisti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Seimo narys prašo sudaryti tarpinstitucinę ekspertų grupę, kuri išnagrinėtų ir pateiktų Seimui išvadas dėl poreikio keisti Konstituciją.

„Per 26 metus Konstitucija užtikrino valstybės ekonominę ir socialinę plėtrą, žmogaus teisių apsaugą ir įrodė savo gyvybingumą ilgalaikėms valstybės ir piliečių reikmėms. Tačiau šioje Seimo sesijoje per pastaruosius du mėnesius matau jau 8-ą bandymą keisti Konstituciją. Seimo nariai, nesuprasdami Konstitucijos reikšmės, kiša pirštus prie jos keitimo“, – dėsto E. Gentvilas.

Jo teigimu, šios kadencijos Seime nuolat keliamos Konstitucijos keitimo iniciatyvos yra ydingos, dažnai atspindi tik tam tikrus politinius interesus ir nėra argumentuotos.

Rezoliucijos tekste pažymima, kad Seimo valdyba turėtų sudaryti tarpinstitucinę ekspertų darbo grupę, kuri Seimui pateiktų išvadas dėl poreikio keisti Lietuvos Respublikos Konstituciją, o iki išvadų parengimo ir pristatymo, Seimo nariai raginami susilaikyti nuo iniciatyvų keisti Konstituciją.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas

Eugenijus Gentvilas

Mob. 8 698 42 794

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-20 11:18
   Monika Kutkaitytė