Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas: „R. Juknevičienė kreipėsi į Seimo Pirmininką ir R. Karbauskį prašydama paviešinti pastarojo kelionės į Sakartvelą išsamią darbotvarkę“

2018 m. lapkričio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoja Rasa Juknevičienė šiandien kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį prašydama kuo skubiau paviešinti pastarojo kelionės į Sakartvelą išsamią susitikimų darbotvarkę.

„Ši mįslinga Ramūno Karbauskio kelionė sukėlė daug abejonių tiek dėl pažeistų įprastų procedūrų, tiek dėl tikrųjų tokio vizito tikslų. Žiniasklaida išsiaiškino, kad buvo nesilaikyta įprastinių Seimo valdybos komandiruočių leidimo procedūrų, nes leidimas suteiktas iš esmės atgaline data, kai jau R. Karbauskis buvo Sakartvele, taip pat buvo nesilaikoma įprasto diplomatinio protokolo reikalavimų, nes susitikimuose su Sakartvelo aukščiausiais pareigūnais nedalyvavo Lietuvos ambasados Sakartvele diplomatai ir neturėjo galimybės girdėti bei fiksuoti, kokias pozicijas Lietuvos vardu dėsto įtakingiausias Lietuvos politikas. Galiausiai, yra visiškai neaiškūs tikrieji vizito tikslai ir siekiai, ypač turint omenyje, kad Sakartvele veikia R. Karbauskio „Agrokoncerno“ verslo partnerio, Kremliaus oligarcho A. Rotenbergo įmonės, eksportuojančios trąšas. Todėl kreipiuosi prašydama, kad būtų skubiai viešai pateikta tokio vizito išsami visų įvykusių susitikimų darbotvarkė“, – teigė R. Juknevičienė.

Seimo narė taip pat prašo pateikti atsakymus, kodėl apie šį vizitą nebuvo informuota Lietuvos ambasada Sakartvele.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel.: (8 5) 239 6506

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-23 14:09
   Jolanta Anskaitienė