Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis: „Tarptautinė žmonių su negalia diena – tai proga prisiminti, kad visų žmonių teisės yra lygios“

2018 m. gruodžio 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina neįgaliuosius, jų globėjus ir šeimos narius su Tarptautine žmonių su negalia diena. Pasak parlamento vadovo, ši diena ypatinga, nes atsigręžiame ir skiriame dėmesį žmonių su negalia, jų integracijos problemoms.

„Pažangios ir sąmoningos visuomenės ženklas – sugebėjimas priimti visus, neišskiriant jų galimybių. Žmogaus teisės yra vienodai lygios, visi bendruomenės nariai yra vienodai svarbūs ir reikalingi, tačiau mes ypač vertiname sunkumus, su kuriais susiduria neįgalieji ir jų artimieji“, – sako Seimo Pirmininkas.

1992 m. gruodžio 3 d. Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena. Ši diena skirta priminti visuomenei apie neįgalių žmonių problemas ir lygių teisių užtikrinimą.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-30 15:43
   Monika Kutkaitytė