Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Džiugelio pranešimas: parlamentaras siūlo savaitei nukelti biudžeto svarstymą, kad būtų rasti būdai įgyvendinti streikuojančių mokytojų reikalavimus

2018 m. gruodžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Parlamentaras Justas Džiugelis šiandien Seime įregistravo rezoliuciją dėl etatinio mokytojų darbo apmokėjimo tvarkos keitimo, finansavimo didinimo ir biudžeto projekto tvirtinimo, kurią pasirašė visų opozicinių Seimo frakcijų seniūnai.

Šiuo metu susidariusi situacija, kai jau mėnesį dėl etatinio mokytojų apmokėjimo tvarkos streikuojančių pedagogų reikalavimus Vyriausybė tiesiog ignoruoja, yra pavojinga  ne tik mokiniams, bet ir visai valstybei.

J. Džiugelis įsitikinęs, kad lyderystę šiuo klausimu turėtų perimti būtent Seimas. Todėl įregistravo rezoliuciją, kuria siūlo savaitei iki 2018 m. gruodžio 18 d. nukelti 2019 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto priėmimą.

Rezoliucijoje siūloma per savaitę įpareigoti Seimo Švietimo ir mokslo bei Biudžeto ir finansų komitetus, kartu dalyvaujant visų Lietuvos Respublikoje įsteigtų mokytojų profesinių sąjungų atstovams bei nepriklausomiems ekonomikos ekspertams nuodugniai išanalizuoti 2019 metų valstybės biudžeto plano perskirstymo alternatyvius siūlymus, kuriais siekiama padidinti mokytojų atlyginimų finansavimą 2019 metams.

„Noriu pabrėžti, kad ši rezoliucija niekaip nesukels chaoso valstybėje ir nieko nenutiks, jei biudžetą priimsime savaite vėliau. Tačiau manau, kad šio laiko turėtų pakakti sprendimui rasti. Jeigu dėl mokytojų geba susivienyti kitos profesinės sąjungos, būtų nedovanotina dabartinį biudžeto projektą priimti tai ignoruojant“, – įsitikinęs J. Džiugelis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Justas Džiugelis

Mob. 8 656 88886

   Naujausi pakeitimai - 2018-12-10 13:37
   Rūta Mensonaitė