Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Džiugelio pranešimas: „Surinktų parašų dėka Justo Džiugelio inicijuota rezoliucija bus svarstoma šiandienos Seimo plenariniame posėdyje“

2018 m. gruodžio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vakar Justo Džiugelio Seime įregistruotą rezoliuciją dėl etatinio mokytojų darbo apmokėjimo tvarkos keitimo, finansavimo didinimo ir biudžeto projekto tvirtinimo pasirašė ne tik visų opozicinių Seimo frakcijų seniūnai. J. Džiugeliui pavyko surinkti ir būrio kitų parlamentarų, tarp jų – valdančiajai daugumai priklausančių frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovų parašus. Todėl dėl J. Džiugelio inicijuotos rezoliucijos bus balsuojama jau šiandienos Seimo plenariniame posėdyje.

Rezoliucija siūloma savaitei iki 2018 m. gruodžio 18 d. nukelti 2019 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto priėmimą.

Taip pat per savaitę įpareigoti Seimo Švietimo ir mokslo bei Biudžeto ir finansų komitetus, kartu dalyvaujant visų Lietuvos Respublikoje įsteigtų mokytojų profesinių sąjungų atstovams ir nepriklausomiems ekonomikos ekspertams nuodugniai išanalizuoti 2019 metų valstybės biudžeto plano perskirstymo alternatyvius siūlymus, kuriais siekiama padidinti mokytojų atlyginimų finansavimą 2019 metams.

„Suprantu, kad formuojant kitų metų valstybės biudžetą buvo daug dirbama. Tačiau jis, deja, sudėliotas neatsižvelgus į būtiniausius Lietuvos žmonių poreikius, tarp kurių – ir bent dalinius jau mėnesį streikuojančių pedagogų reikalavimus. Dėl Vyriausybės nesugebėjimo spręsti problemų patys mokytojai, vaikai, jų tėvai ir visa valstybė atsidūrė pavojingoje situacijoje, – konstatavo J. Džiugelis. – Dar kartą noriu pabrėžti, kad kitaip, nei gąsdinama, ši rezoliucija niekaip nesukels chaoso valstybėje ir nieko nenutiks, jei biudžetą priimsime savaite vėliau. Tačiau manau, kad šio laiko turėtų pakakti sprendimui rasti.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Justas Džiugelis

Mob. 8 656 88 886

   Naujausi pakeitimai - 2018-12-11 08:25
   Monika Kutkaitytė