Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Sakartvelas bus mūsų strateginis partneris

2018 m. gruodžio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su oficialiu vizitu viešėdamas Tbilisyje (Sakartvelas) dalyvavo dvišaliame susitikime su Sakartvelo Parlamento Pirmininku Irakliu Kobakidze (Irakli Kobakhidze).

Pokalbio metu parlamento vadovas pažymėjo, kad Lietuva vertina Sakartvelo lyderystę Rytų partnerystėje ir pažangą eurointegracijos kelyje.

„Neabejotinai esame nuoseklūs laikomės pozicijos palaikyti Sakartvelo suverenumą ir teritorijos integralumą. Taip pat esame pasirengę pasidalyti savo patirtimi eurointegracijos ir demokratinių reformų kelyje, nes esame dvi draugiškos ir artimos tautos“, – sako Seimo Pirmininkas.

Susitikimo metu abiejų šalių parlamentų vadovai sutarė dėl galimybių pasirašyti memorandumą dėl strateginės partnerystės tarp valstybių parlamentų. Toks bendradarbiavimas atvertų dar platesnes galimybes dalytis patirtimi parlamentiniame lygmenyje bei vystyti bendrus projektus.

„Strateginės partnerystės memorandumas perkeltų mūsų bendradarbiavimą į dar aukštesnį lygį. Tai draugystė, įprasminta glaudžiu ryšiu“, – sako Seimo Pirmininkas.

Strateginės partnerystės memorandumą su Sakartvelu yra pasirašę Latvijos, Lenkijos ir Bulgarijos parlamentai.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-12-17 09:38
   Rūta Mensonaitė