Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: valstybės vėliava Gedimino pilies bokšto viršūnėje – tai stiprios, savimi pasitikinčios, laisvos Lietuvos manifestas

2019 m. sausio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Sausio 1 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis dalyvavo Lietuvos vėliavos dienos ceremonijoje, skirtoje valstybės vėliavos iškėlimo Gedimino pilies bokšte 100-osioms metinėms. Sveikindamas susirinkusius Vilniaus Katedros aikštėje, Seimo Pirmininkas pažymėjo valstybės vėliavos Gedimino bokšte svarbą.

 „Šiandien, prieš 100 metų, Gedimino pilies bokšte pirmąkart suplevėsavo Lietuvos valstybės vėliava. Po šia vėliava švenčiame nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Pajutome vienijančią  jėgą. Valstybės vėliava Gedimino bokšto viršūnėje – tai stiprios, savimi pasitikinčios, laisvos Lietuvos manifestas. To kantriai siekėme visi drauge“,– teigė Seimo Pirmininkas.

Savo kalboje Seimo Pirmininkas pabrėžė Lietuvos trispalvės prasmę, suteiktą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventėms.

„Ja puošiame ne tik valstybės tvirtovę. Trispalve papuošėme savo balkonus, kiemus, gatves ir Dainų šventę, ją segėme prie širdies. Tai tapo prasminga dovana artimajam, kaimynui, bendruomenei ir įstaigai. Trispalvė – tai jautri pasididžiavimo Tėvyne išraiška“,– savo kalboje sakė Seimo Pirmininkas.

Tęsdamas pernai pradėtą iniciatyvą, valstybės vėliavą Seimo Pirmininkas įteikė vienai iš ceremonijoje dalyvavusių šeimų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-02 09:34
   Rūta Mensonaitė