Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario V. Kernagio pranešimas: „Gedimino kalno tvarkyba privalo būti tarp prioritetinių naujo kultūros ministro darbų“

2019 m. sausio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Vytautas Kernagis kreipėsi į naujai paskirtą kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską, primindamas apie dvejus metus besitęsiančio Lietuvos valstybingumo simbolio, Gedimino kalno, griūtį.

„Nuo 2017 m. besitęsianti ekstremali padėtis tampa dar rimtesnė šių metų sausio 7 d. pasirodžius informacijai apie sustojusius Gedimino kalno tvarkybos darbus. Tikiuosi, kad naujai paskirtas kultūros ministras nebijos prisiimti politinės atsakomybės, kaip ir nedels skelbti naujo konkurso kalno tvarkybos darbams pradėti“, – teigė Seimo narys, pabrėždamas, kad šis klausimas turėtų būti tarp prioritetinių naujojo ministro darbų.

V. Kernagis ministro teiravosi, ar turės galimybę Vilniaus mieto gyventojai bei svečiai užlipti į Gedimino kalną 700-ajam Vilniaus miesto gimtadieniui 2023-iaisias metais bei kokios galimybės įtraukti Lietuvos geologijos tarnybą į ekstremalios situacijos valdymo komisijos sudėtį.

Per kelerius metus jau išleista 6,5 mln. eurų Gedimino kalno slenkantiems šlaitams stabilizuoti, tačiau situacija išlieka ekstremali. Paskelbtas konkursas dėl Gedimino kalno tvarkybos šiuo metu nutrauktas. Kalno priežiūra priskirta Lietuvos nacionaliniam muziejui, nedalyvaujant Lietuvos geologijos tarnybai, kurios funkcijos apimtų ir būtinus geologinius kalno tyrimus.

Kreipimasis pridedamas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Vytautas Kernagis

Tel. (8 5) 239 6668, el. p. Vytautas.Kernagis@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-14 10:07
   Rūta Mensonaitė