Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Syso pranešimas: „Valstiečiai“ medikus varo į kampą taip pat kaip mokytojus“

2019 m. sausio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seime vykstant mūšiams dėl sveikatos įstaigų pertvarkos, kai priešinantis opozicijai Seimas triskart užblokavo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos siūlymus, pats „valstiečių-žaliųjų“ partijos vadovas ėmėsi šio projekto stūmimo. Deja, pateikiant Seimo svarstymui dar vieną reformą nepaisoma nei profesinių sąjungų, nei Medikų sąjūdžio kreipimųsi į teikėjus dėl pertvarkos ydingumo.

„Situacija labai primena kitą – dėl etatinio darbo apmokėjimo mokyklose. Ar neatsitiks taip, kad medikai užims Sveikatos ministeriją, nes dabar – einama link to. Kalbama, kad reikia diskutuoti, aiškinti. O elgiamasi atvirkščiai – šeštadienį padaromas Seimo posėdis – projektas atmetamas. Po dienos skubiai registruojamas įstatymas ir vėl šaukiamas Seimo posėdis. Medikus ne ligoniais verčiama rūpintis, o stebėti, kas vyksta Seime. Jie turėjo operatyviai ruošti laišką dėl ydingo įstatymo, tad pagalvokit apie žmonių gyvybes. Toks darbas, kai verčiat sekti Seimo posėdžius net per išeigines dienas – apie daug ką kalba. Dar tokios situacijos mūsų Seime nebuvo“, – Seimo posėdyje pareiškė socialdemokratas Algirdas Sysas.

Socialdemokratai palaiko medikų pareikštą kritiką dėl ydingo projekto ir mato grėsmę, kad dėl tokios pertvarkos bus priverstos užsidaryti mažesnės rajonų ligoninės, o gyventojai neteks galimybės vietoje gauti tinkamą gydymą.

 

Daugiau informacijos:

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-15 15:16
   Monika Kutkaitytė