Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Kauno miesto merui neįgaliųjų organizacijos ėmė trukdyti?“

2019 m. sausio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį ir į Kauno miesto merą Visvaldą Matijošaitį dėl viešumoje pasirodžiusios informacijos, kad Kauno miesto savivaldybė, paskirsčiusi valstybės paramą socialinės reabilitacijos paslaugas neįgaliesiems teikiančioms organizacijoms, užribyje paliko net septynias organizacijas, įskaitant dienos centrus, kuriuose lankėsi ir įvairias paslaugas gavo negalią turintys vaikai.

„Stebina toks savivaldybės sprendimas, dėl kurio kai kurios organizacijos yra priverstos nutraukti veiklą, neįgalieji netenka galimybių naudotis jiems įprastomis paslaugomis, o negalią turinčių vaikų tėvai netenka jiems įprastos ir labai reikalingos pagalbos, – pažymėjo Seimo narė. – Abejonių kelia ir atrankos kriterijų, kam skirti paramą, pakeitimas, kai vertinant prašymus gauti paramą buvo pasirinktas „specialus vertinimo metodas“?“

Po Kauno miesto savivaldybės įvykdyto Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 metų projektų atrankos konkurso, 15 organizacijų padalyta apie 0,5 milijono eurų. Iš valstybės biudžeto buvo skirta 497 670 eurų, 56 931 euru prisidėjo savivaldybė.

„Ar atrankos tvarka ir kriterijai buvo pakeisti suderinus su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija? Jei ne, prašau įvertinti, ar jie atitinka Vyriausybės iškeltus neįgaliųjų socialinės reabilitacijos ir integracijos bei socialinių paslaugų gerinimo tikslus. Ar Kauno mieste veiklą vykdančioms organizacijoms buvo iš anksto, tinkamai ir išsamiai pristatyti pasikeitę vertinimo kriterijai, suteiktos reikalingos konsultacijos, siekiant, kad organizacijos galėtų tinkamai pasiruošti projektų atrankai?“ – rašoma parlamentarės kreipimesi.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-17 13:30
   Monika Kutkaitytė