Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyksta darbo vizito į Airiją

2019 m. sausio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Sausio 19–21 dienomis Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija su darbo vizitu vyksta į Dubliną (Airija), kur dalyvaus Airijos parlamento šimtmečiui paminėti skirtuose oficialiuose renginiuose.

Vizito metu delegacija dalyvaus iškilmingoje sesijoje, skirtoje jungtinių abiejų Airijos parlamento rūmų (Atstovų Rūmų ir Airijos Senato) pirmojo bendro posėdžio šimtmečiui.

Taip pat numatytas Seimo Pirmininko V. Pranckiečio susitikimas su Airijos Atstovų Rūmų Pirmininku Šonu O‘Fergeilu (Seán Ó Fearghaíl), Užsienio reikalų, prekybos ir saugumo komiteto pirmininku Brendanu Smitu (Brendan Smith).

Dubline Seimo Pirmininkas susitiks su Airijos lietuvių bendruomenių, organizacijų ir klubų atstovais, lituanistinių mokyklų ir trumpojo lietuvių kalbos kurso mokytojais, lietuvių parapija Dubline. Delegacija apsilankys Dublino lituanistinėje mokykloje „Keturi vėjai“.

Airijos parlamentas (Irachtas) susideda iš dviejų rūmų – Airijos Senato (Seanad Éireann) (60 narių; 11 paskirti Ministro Pirmininko, 6 išrinkti universitetuose, 43 išrinkti tiesiogiai) ir Airijos Atstovų Rūmų (Dáil Éireann) – (166 nariai). Atstovų Rūmai yra renkami visuotiniuose rinkimuose penkeriems metams.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-18 16:05
   Monika Kutkaitytė