Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Lituanistinės mokyklos atlieka svarbią funkciją lietuvių bendruomenėms užsienyje“

2019 m. sausio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Su darbo vizitu Airijoje viešintis Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis šiandien, sausio 19 d., lankėsi Airijos lietuvių bendruomenės lituanistinėje mokyklėlėje „Keturi vėjai“, kur susitiko su mokyklos mokytojais bei vedė pamoką vyresniųjų klasių moksleiviams.

 

Pauliaus Žeimio nuotr.

 

„Lituanistinių mokyklėlių užsienyje svarba plėtojant lietuvybę yra itin didelė, ypač jei kalbame apie jaunosios išeivių kartos lietuvių kalbos ir istorijos žinių palaikymą. Džiaugiuosi sutikęs tiek smalsių tautiečių, kurie laisvu metu susiburia bendrauti lietuviškai Lietuvai aktualiomis temomis. Tikiu, kad tokiu būdu lavėja ir jų tėveliai“, – teigia Seimo Pirmininkas.

Pasak parlamento vadovo, tokios lietuviškos įstaigos yra labai svarbios kovoje su dezinformacija ir melagingomis naujienomis.

 

Pauliaus Žeimio nuotr.

 

„Stiprios švietimo bendruomenės, kuriose yra mokomasi Lietuvos istorijos, minimos atmintinos dienos ir valstybinės šventės, užtikrina, kad visi užsienyje gyvenantys lietuviai, o ypač jaunieji, būtų sąmoningi ir kritiški melagingų naujienų ir dezinformacijos, susijusios su Lietuva ir ES, srautui“, – teigia Seimo Pirmininkas.

Sausio 19–21 dienomis Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija su darbo vizitu vieši į Dubline (Airija), kur dalyvauja Airijos parlamento šimtmečiui paminėti skirtuose oficialiuose renginiuose.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030, +370 612 26440

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-21 08:33
   Nerijus Vėta