Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko pavaduotojas A. Nekrošius reiškia užuojautą dėl disidento Petro Cidziko mirties

2019 m. sausio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl disidento ir visuomenininko, pogrindžio spaudos platintojo, politinių bado akcijų iniciatoriaus, pirmųjų mitingų už laisvę organizatoriaus, Vyčio kryžiaus kavalieriaus Petro Cidziko mirties.

„Lietuva neteko aktyvaus kovotojo už laisvę ir nepriklausomybę, kurio dvasios stiprybės ir tikėjimo okupacinei valdžiai nepavyko palaužti nei brutalia prievarta, nei nuolatiniu persekiojimu. Petras Cidzikas savo nenuilstama veikla tiek okupacijos sąlygomis, tiek atkūrus Lietuvos nepriklausomybę kėlė tautos dvasingumą ir skatino jos dvasinį atgimimą. Telydi šviesius ir kilnius Petro Cidziko darbus mūsų amžina pagarba ir atminimas“, – sakoma užuojautoje.

Liūdesio akimirką Seimo Pirmininko pavaduotojas A. Nekrošius linki dvasios paguodos ir stiprybės Velionio artimiesiems ir bendražygiams.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus patarėjas Valdas Sinkevičius,

el. p. [email protected], tel. 2 39 6211

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-22 16:25
   Valdas Sinkevičius