Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Maldeikienės pranešimas: „Dėl kandidato į prezidentus patarėjo Skirmanto Malinausko pareikšto šmeižto“

2019 m. sausio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2019 m. sausio 22 d. kandidato į prezidentus Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas „Delfi“ TV laidoje „DELFI Dėmesio centre“  melagingai teigė, kad Seimo narė Aušra Maldeikienė paskelbė apie savo kandidatavimą į prezidentus Seime naudodamasi Seimo patalpomis ar personalu.

Tai yra viešai žinoma netiesa. Seimo narė A. Maldeikienė apie savo kandidatavimą viešai paskelbė ir prezidento rinkiminę programą „95 tezės“ pristatė 2018 m. birželio 25 d.  Vilniuje, „Galerijoje 555“. A. Maldeikienė savo rinkiminei kampanijai niekada nenaudojo jokių Seimo išteklių: nei patalpų, nei operatorių ar spaudos tarnybos.

Reikalaujame kandidato į prezidentus Sauliaus Skvernelio patarėjo Skirmanto Malinausko paneigti jo viešai išsakytą šmeižikišką teiginį.

 

Kontaktams:

Seimo narė Aušra Maldeikienė

Tel. (8 5)  239 6646

El. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-23 13:07
   Jolanta Anskaitienė