Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis reiškia užuojautą dėl Jono Meko netekties

2019 m. sausio 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Jonas Mekas baigė šią kelionę žemėje, tačiau šviesus prisiminimas apie šį poetą, kino režisierių su valiūkiška šypsena sklando mūsų prisiminimuose. Tai buvo visiškai paprastas, nemėgstantis susireikšminti žmogus, nors išgarsėjęs ir Lietuvą pasaulyje išgarsinęs savo avangardine kūryba, kurią sujungė į vieną sąvoką: fluxus.

Lietuva neteko nuoširdaus savo gimtinės mylėtojo, mąstysena ir elgesiu šuoliais aplenkusio laikmetį. Likimo nublokštas į išeiviją šis nekasdieniško mąstymo žmogus savo įžvalgomis ir pozityvumu drąsiai brėžė Lietuvos ateitį, tikėjo jos gyvastingumu ir stiprybe – tai neblėstantis jo palikimas mums visiems.

Mekas iškėlė kartelę, užtruks, kol ją įveiks kitas didis lietuvis.

Tad reiškiu užuojautą velionio artimiesiems, visai kūrėjų bendruomenei ir gniaužiu širdgėlą dėl šio iškilaus mokytojo, kūrėjo netekties.

 

Gabrielius Landsbergis

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-24 08:39
   Eglė Saulė Trembo