Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Jono Meko atminimas palaimins lietuvius visame pasaulyje

2019 m. sausio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia gilią užuojautą dėl menininko Jono Meko netekties. Pasak parlamento vadovo, pasaulis neteko unikalios asmenybės, dovanojusios savitus ir ypatingai aukštos meninės vertės kūrinius.

„Jonas Mekas kine kiekvieną priversdavo pamatyti pasaulį kitaip. Jo žvilgsnis ne be reikalo tapo laisvės simboliu tiek iš sovietų jungo laisvėjančiai Lietuvai, tiek kiekvienam susiduriančiam su primetamomis ribomis. Tikiu, kad Jono Meko atminimas palaimins lietuvius visame pasaulyje ir nuoširdžiai užjaučiu jo artimuosius bei talento gerbėjus,“ – sako Seimo Pirmininkas.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-24 10:16
   Eglė Saulė Trembo