Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Razmos pranešimas: „Lietuvos geležinkelių“ idėja dėl maisto prekių parduotuvių stotyse – absurdiška“

2019 m. sausio 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Jurgis Razma stebisi absurdišku „Lietuvos geležinkelių“ sumanymu stotyse įsteigti savą parduotuvių ir greito maisto tinklą ir ragina kuo greičiau rengti Seimo Ekonomikos komiteto posėdį klausimo nagrinėjimui iš esmės.

Viešojoje erdvėje pasirodžius pranešimams apie AB „Lietuvos geležinkeliai“ ketinimus steigti maisto parduotuves ir greito maisto tinklą stotyse, kilo nemažas visuomenės pasipiktinimas, kad galimai atsiranda precedentas ir kitoms strateginę reikšmę turinčioms valstybinėms įmonėms užsiimti šalutine veikla. Negana to, bendrovė šį mėnesį paskelbė maisto tinklo prekės ženklo kūrėjų konkursą, kurio vertė – 30 tūkst. eurų.

 „Galima suprasti tokios paslaugos poreikį ir siekį racionaliau išnaudoti stočių patalpas, bet tokiu atveju yra paprastas sprendimas – užsakyti tas paslaugas rinkoje, konkurso būdu išnuomojant laisvas stočių patalpas. Vakar Ekonomikos komiteto posėdyje dalyvavęs „Lietuvos geležinkelių“ vadovas, atsakydamas į mano ir kolegos Dainiaus Kreivio priekaištus, kalbėjo miglotai ir, kaip man pasirodė, nenuoširdžiai, bandydamas sudaryti įspūdį, kad ta idėja – tik pirminio svarstymo stadijoje. Bet, kaip aiškėja iš žiniasklaidos pranešimų, jau išleista 30 tūkst. eurų prekės ženklui, perkami kavos aparatai ir panašiai“, – komentavo frakcijos seniūno pavaduotojas J. Razma.

Taip pat parlamentaras patikino, kad stengsis klausimų, susijusių su „Lietuvos geležinkelių“ pertvarka, svarstymą komitete surengti kuo greičiau.

„Mano siūlymu Ekonomikos komitetas priėmė sprendimą „Lietuvos geležinkelių“ problemas detaliau išnagrinėti kitame posėdyje. Tarsiuosi su komiteto pirmininku Rimantu Sinkevičiumi, kad posėdis būtų surengtas kuo greičiau, kartu aptariant ir kitus klausimus, susijusius su „Lietuvos geležinkelių“ pertvarka. Negana to, šiame kontekste stebina susisiekimo ministro Roko Masiulio pozicija, kad jis neva nieko nežino apie akcinės bendrovės planus eiti į maitinimo paslaugų ir mažmeninės prekybos rinką, nors šiaip gana detaliai kontroliuojantis padėtį savo sektoriaus įmonėse“, – teigė J. Razma.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Jurgis Razma

Tel. (8 5) 239 6693

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-31 11:20
   Monika Kutkaitytė