Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Pasirodžiusi informacija dėl nacionalinio stadiono verčia abejoti konkurso skaidrumu“

2019 m. vasario 4 d. pranešimas žiniasklaidai

         

Reaguodamas į šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, keliančią didelių abejonių dėl nacionalinio stadiono konkurso skaidrumo aplinkybių, Seimo narys Dainius Kreivys kreipiasi į miesto merą Remigijų Šimašių ir premjerą Saulių Skvernelį, ragindamas nedelsiant stabdyti konkurso įgyvendinimą, kol nebus panaikintos abejonės dėl nesąžiningų derybų ir neskaidraus konkurso.

Pirmadienį ryte portale DELFI pasirodžiusiame tyrime atskleista, kad nacionalinio stadiono konkurso koncesijos komisijos posėdžiuose dalyvavo bendrovėje „Icor“ aukštas pareigas užimančio Igno Krasausko brolis Kipras Krasauskas, anksčiau pats dirbęs šio koncerno įmonėse ir šiuo metu užimantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėjo pareigas.

„Stebina dabartinės savivaldybės vadovų skubėjimas žūtbūt „sutvarkyti reikalus“ iki savivaldybių rinkimų, nepaisant to, kad buvusio „Rubicon“ interesų ausys jau kyšo visiškai atvirai. Stebina, kad beveik 100 mln. eurų konkurse nedalyvavo nė viena stambesnė statybų bendrovė, o šis skanus kąsnelis brukamas patirties neturinčiai komunalinei įmonei. Šis konkursas dabartinių savivaldybės vadovų yra galutinai sukompromituotas, todėl po savivaldybių rinkimų turėtų būti skelbiamas iš naujo, iš esmės peržiūrėjus jo sąlygas ir užsitikrinus realią rimtų rinkos dalyvių konkurenciją“, – teigė parlamentaras D. Kreivys.

Pasak Vilniaus miesto savivaldybės TS-LKD frakcijos seniūno Valdo Benkunsko, bus inicijuojami kreipimaisi į atitinkamas institucijas ir rimtai svarstoma pradėti atsakingų pareigūnų interpeliacijos procedūras. „Panašu, kad nepaisant garsių skaidrumo deklaracijų, kurias skelbė miesto savivaldybė, dabartinės miesto vadovybės pusėje su didžiausiais milijoninės vertės miesto projektais dirbo „Rubicono“ žmogus. Tai vertiname kaip akivaizdžius korupcinius požymius, kurie reikalauja išsamaus tyrimo ir atsakymų“, – pabrėžė V. Benkunskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-04 14:13
   Monika Kutkaitytė