Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo LSDP frakcijos seniūno J. Sabatausko pranešimas: „Premjeras S. Skvernelis demonstruoja panieką“

2019 m. vasario 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Prezidentinei rinkimų kampanijai mokesčių mokėtojų pinigus ir administracinius resursus galimai panaudojęs premjeras nesilaikė įstatymuose nurodyto termino ir neatsakė į Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos klausimus.

„Panašu, kad Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui leidžiama viskas: naudoti mokesčių mokėtojų pinigus ir nereaguoti į klausimus, nesilaikyti įstatymuose numatytų terminų, pagal kurios valstybės pareigūnas turi atsakyti per 10 dienų. Tai gali būti vertinama ir kaip panieka įstatymams“, – sako frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

Jis primena, kad klausimai dėl renginio Rusnėje, kuriame Saulius Skvernelis paskelbė kandidatuosiantis Prezidento rinkimuose, raštu pateikti sausio 28 d.

Ministrui Pirmininkui ir Vyriausybės kanceliarijai adresuotame dokumente prašoma nurodyti, kiek kanceliarijai kainavo renginys Rusnėje, kurie valstybės tarnautojai jį organizavo, kokie administraciniai resursai buvo panaudoti.

„Apie viešumą, skaidrumą, valstybės biudžeto asignavimų naudojimą savo rinkimų reikalams greičiausiai kalbėti nebeverta, jeigu taip elgiasi „valstiečių“ atstovai. Ar tyla iš premjero reiškia, kad valstybės pareigūnas gali naudotis tarnybine padėtimi ir premjeras yra išimtis?“ – klausia socialdemokratas J. Sabatauskas.

Socialdemokratai premjerui ir Vyriausybės kanceliarijai adresuotame kreipimesi primena, kad Vyriausioji rinkimų komisija yra nurodžiusi, kad politinės kampanijos išlaidomis pripažįstamos  ir ne politinės kampanijos laikotarpiu turėtos išlaidos, jeigu nurodyti daiktai ir kitas turtas yra skirti politinei kampanijai arba jeigu paslaugos yra gautos politinės kampanijos laikotarpiu.

 

Daugiau informacijos:

LSDP frakcijos atstovė spaudai

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-18 11:55
   Monika Kutkaitytė